Hakkımızda

Merhaba!

Feneryolu’nda bulunan muayenehanemizde Genel Dişhekimliği uygulamaları ve uzmanlık dalım olan Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi ile implant uygulamaları yapmaktayız. Bu web sayfası profesyonel amaçla değil, hastalarımıza merak edilen konularda pratik diş hekimliği bilgileri vermek ve hastalarımızın bize kolay ulaşmasına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için çok acil durumlar dışında randevusuz hasta kabul etmiyoruz. Lütfen e-mail değil telefon vasıtasıyla randevu talep ediniz.  Muayehanemize gelirken lütfen 20 yaş diş çekimleri ve implant teşhis ve tedavisi için gerekli panoramik radyografi veya tomografi görüntülemelerini, düzenli kullandığınız ilaçları, gerekli görüldüyse doktor raporunuzu getirmeyi, ağız sağlığınızın sürekliliği için 6 ayda bir rutin kontrole gelmeyi unutmayınız. Sağlıklı günler dileğiyle!

Dr. Dt. A. Ferdağ Öztürk Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzman

Dr. Dt. A. Ferdağ Öztürk

    Dr. Dt. A. Ferdağ Öztürk

1969 yılında Hamburg’da doğdu. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. Aynı fakültenin Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda 1998 yılında  “Biyoaktif camların (Bioglass 45 S5) Sistemik Etkilerinin Deneysel OlarakLaboratuar ve Transmisyon Elektron Mikroskobisiyle Değerlendirilmesi” konulu teziyle  “Doktor” ünvanını aldı. 1998–2002 yılları arasında Acıbadem Hastanesi Bağdat Cad. Polikliniği’nde çalıştı.2002 yılından itibaren kendi kliniğinde mesleğini icra etmektedir.


Diş hekimi Özhan Öztürk

Diş hekimi Özhan Öztürk

 

     Dt. Özhan Öztürk

1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1991 yılında 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. Askerliğini 1992-93 arasında Heybeliada Deniz lisesinde yedek subay Diş Tabibi olarak tamamladı. 1993 -2015 arasında İstanbul Kadıköy ilçesinde (Göztepe, Selamiçeşme, Feneryolu) kendi muayehanesinde serbest diş hekimliği yaptı. 2015-2021 yılları arasında Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi’nde diş hekimi olarak çalıştı ve Ekim 2021 itibarı ile bu kurumdan emekli oldu.


Ağız Diş ve Çene  Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Arzu Ferdağ Öztürk & Diş hekimi Özhan Öztürk muayenehanesi. Feneryolu mahallesi, Saldıray Sok 12/2 Kadıköy İstanbul Tel: 0216 5679812